Program – 2020. Szeptember

Következő klub foglalkozás 2020. szeptember 18-án 18 órakor, a Bartakovics Béla Közösségi Ház, 204. terem. Amennyiben nem változik a vírus helyzet, a foglalkozásunkat itt fogjuk tartani.

Lehet felkészülni!
A Heves Megyei Fotóklub – mint rendező, pályázatot hirdet az
50. Észak-Magyarországi Fotóművészeti Szemlén való részvételre a következő feltételekkel:
A Szemlén Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Nógrád megyében élő és alkotó amatőr és profi fotográfusok vehetnek részt maximum 14 db – 7 db monokróm és 7 db színes – kötetlen témájú digitális alkotásokkal.
A képek feltöltési ideje: 2020. szeptember 14. és 30. között.
Sajnos a korábbi pályázati kiírásában hibásan lett közzétéve a bankszámla száma, helyesen:
Demeter Pál ERSTE Bank: 11991119-95738802-00000000
A nevezési díjat erre a számra kérjük utalni.
Részletek: Pályázati felhívás és a Nevezési lap.

Fotóklubunk prezentációs anyagának redukált változata elkészült. Megtekinteni a Virtuális fotókiállítás menüben megadott linken keresztül lehet.

karANTén ART – 2020. április címmel készített Teleki Klári egy virtuális kiállítást, amiben néhány fotóklub-társunk is helyet kapott. A film megtekinthető a https://www.youtube.com/watch?v=Jf3wxLiufFk linkre kattintva.